Jan Mehl - Postavy

Olej na kartonu, 64x54 cm. Signováno vpravo dole Jan Mehl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

91405. Postavy
Dražba ukončena:29.03.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč