Jan B. Melichar - Na Kampě

Akvarel, 36x54 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

72239. Na Kampě
Dražba ukončena:23.01.2022 20:38:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč