J. Mathauser - Podvečer u řeky

Olej na plátně, 35x46 cm, signováno vpravo dole J. Mathauser, rám.

12770. Podvečer u řeky
Dražba ukončena:21.09.2017 22:51:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč