Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vlevo dole Ivan Lošak 10. 8. 1944. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu autorské razítko a přípis.
o autorovi: 1913 - 1999
Narodil se na Ukrajině, ale žil a tvořil na Příbramsku. Vystudoval učitelský ústav v Užhorodě, poté AVU v Praze a speciální školu sochařství, malířství, grafiky a keramiky na Ukrajinské výtvarné akademii v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a zátiším. Byl také autorem plaket k významným celostátním výročím.