Henri Matisse - Les Mille et Une Nuits

Litografie, 28x80 cm, signováno vpravo dole v tisku H. Matisse Juine 50, rám, zaskleno.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

14819. Les Mille et Une Nuits
Dražba ukončena:30.11.2017 19:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč