Henri Matisse - Le Perruche et le Siréne

Litografie, 26x19 cm, signováno vpravo dole HM, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

10017. Le Perruche et le Siréne
Dražba ukončena:26.04.2017 22:10:14
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 600 Kč