F. X. Harlas - S oslíkem na cestě

Olej na kartonu, 23x30 cm, signováno vlevo dole F.X. Harlas, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1865 - 1947
Narozen v Praze. Malířské vzdělání získal na Uměleckoprůmyslové škole u prof. F. Ženíška a J. Schikanedra a soukromě u Charlotty Mohr-Piepenhagenové. V letech 1913–30 ředitelem Muzea hlavního města Prahy. Věnoval se hlavně krajinářské tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

14480. S oslíkem na cestě
Dražba ukončena:29.11.2017 18:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč