Franz von Stuck - Feinde Ringsum

Akvatinta, 63x53 cm. Signováno vpravo dole Franz von Stuck 1914. Volný list nalepený na kartonu.

Pozn.: V okrajích poškozeno.

35804. Feinde Ringsum
Dražba ukončena:16.10.2019 20:29:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč