František Strážnický - Soubor 6 prací

3x pastel, 2x kresba, 1x kombinovaná technika, od 20x14 cm do 45x32 cm. Všechny signovány. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1913 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

305323. Soubor 6 prací
Dražba ukončena:22.06.2020 20:15:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč