František Strážnický - Kopcovitá krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 35x41 cm. Signováno vlevo dole Strážnický 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

73214. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:13.02.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč