František Strážnický - Kopcovitá krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x42 cm. Signováno vlevo dole Strážnický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1913 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

95569. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:21.05.2023 21:09:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč