František Slabý - Děvče s hochem

Olej na plátně fixovaném na lepence, 42x30 cm, signováno vpravo dole Slabý, rám.

4751. Děvče s hochem
Dražba ukončena:26.05.2016 18:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč