František Hanáček - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 65x77 cm. Signováno vpravo dole F. Hanáček 97. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

305713. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:02.08.2020 20:05:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč