František Čihák - Soubor 8- mi litografií s pražskými motivy

Všechny 19x42 cm, signovány vpravo dole Čihák, volné listy v deskách.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1907 – 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40.000 Kč.

13976. Soubor 8- mi litografií s pražskými motivy
Dražba ukončena:15.11.2017 18:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč