František Čihák - Rybář na Kampě

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo dole Čihák 57. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1907 – 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40.000 Kč.

78648. Rybář na Kampě
Dražba ukončena:05.06.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč