František  Myslivec - Párové obrazy - Na mořském břehu

Kombinované techniky, oba 4,5x11 cm, oba signovány vlevo dole Fr. Myslivec, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1890, Brno - 1965, Brno

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

6134. Párové obrazy - Na mořském břehu
Dražba ukončena:27.10.2016 19:31:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč