František  Myslivec - Ve žních

Olej na sololitu, 34x41 cm. Signováno vpravo dole Fr. Myslivec. Rámováno.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

88470. Ve žních
Dražba ukončena:15.01.2023 20:45:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč