František  Myslivec - U chalupy

Olej na kartonu, 22x28 cm. Signováno vlevo dole Fr. Myslivec. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

30843. U chalupy
Dražba ukončena:24.04.2019 18:18:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč