František  Myslivec - Motiv ze Žďáru

Olej na kartonu, 33x36 cm. Signováno vpravo dole Fr. Myslivec 1949. Rámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

83754. Motiv ze Žďáru
Dražba ukončena:28.09.2022 21:11:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč