Ernst Czernotzky - Renesanční zátiší

Olej na překližce, 28x23 cm, signováno vpravo nahoře E. Czernotzky, rám.

1869, Brno – 1939
Student u prof. Pirchana v Brně a ve Vídni u prof. D. Kohna. Studijně procestoval téměř celou Evropu. Ve své tvorbě se věnoval především zátiším.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4567. Renesanční zátiší
Dražba ukončena:25.05.2016 19:43:26
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč