Olej na překližce, 28x23 cm, signováno vpravo nahoře E. Czernotzky, rám.
1869, Brno – 1939
Student u prof. Pirchana v Brně a ve Vídni u prof. D. Kohna. Studijně procestoval téměř celou Evropu. Ve své tvorbě se věnoval především zátiším.
Pozn.: Rám mírně poškozen.