Čeněk Sucharda - Z Českého ráje

Olej na kartonu, 39x30 cm. Signováno vpravo dole Sucharda Č. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1890 – 1977

87558. Z Českého ráje
Dražba ukončena:11.12.2022 20:33:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč