Čeněk Sucharda - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Sucharda Č. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1890 – 1977

307794. Výhled do kraje
Dražba ukončena:07.03.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč