Čeněk Sucharda - Přadlena

Bronz, 7x11 cm. Signováno Sucharda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1890 – 1977

64379. Přadlena
Dražba ukončena:15.09.2021 22:59:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč