Olej na plátně, 58x47 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena - neodborně restaurováno.
Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Čechy 1857.
Nejdelší strana: 104 cm