Carle Vernet - Le Chasseur au Tirer

Litografie, 43x53 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1758 - 1836
Francouzský malíř.

53518. Le Chasseur au Tirer
Dražba ukončena:16.12.2020 21:43:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč