Bohumil Horyna (Gottlieb Berghauer) - Zátiší s ovocem

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole B. Horyna. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

83595. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:11.09.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč