Bohumil Horyna (Gottlieb Berghauer) - Domky za loukou

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole B. Berghauer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

71463. Domky za loukou
Dražba ukončena:26.12.2021 21:12:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč