Bohumil Horyna (Gottlieb Berghauer) - Chalupy v zimě

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 54x67 cm. Signováno vlevo dole G. Berghauer. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

71436. Chalupy v zimě
Dražba ukončena:26.12.2021 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč