Nejdelší strana: 45 cm
Litografie, 31x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.