Litografie, 30x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Pozdější tisk. Certifikát od Great Dane Collection.
o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.