Litografie, 67x47 cm. Signováno vpravo dole tužkou Bernard Buffet. 84/150. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.