Beneš Knüpfer - Mořský útes

Olej na plátně, 60x74 cm. Signováno vpravo dole Beneš Knüpfer. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější ateliérová signatura. Jedná se o práci z pozdního období autora.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1844 - 1910

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

posouzeno znalcem
115527. Mořský útes
Zbývá:14 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč