Bedřich Blažek - 2 obrazy Bedřicha Blažka

Olej na kartonu 50x70 cm; olej na plátně, 54x70 cm; jeden signovaný B. Blažek, rámovány.

1901, Veltruby - 1960, Praha
Soukromý žák Blažíčka a Radimského. Malíř Kolína a okolí.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

4700. 2 obrazy Bedřicha Blažka
Dražba ukončena:25.05.2016 22:02:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč