August Haun - Na vyhlídce

Litografie, 19x26 cm. Signováno vpravo dole Haun. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Zezadu přípis.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

38952. Na vyhlídce
Dražba ukončena:12.12.2019 21:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč