Antoš Frolka - Šuhaj

Olej na kartonu, 40x33 cm. Signováno vlevo dole A. Frolka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

25047. Šuhaj
Dražba ukončena:28.11.2018 21:19:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:16 000 Kč