Antoš Frolka - Milíř

Akvarel, 35x49 cm. Signováno vlevo dole A. Frolka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
100583. Milíř
Dražba ukončena:13.08.2023 20:03:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč