Antoš Frolka - Dívka u okna

Akvarel, 44x30 cm. Signováno vlevo nahoře A.Frolka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

42614. Dívka u okna
Dražba ukončena:26.03.2020 22:40:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč