Antonín Stejskal - Vášniví milenci

Sádra, výška 26 cm, délka 45 cm. Signováno A. Stejskal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

29508. Vášniví milenci
Dražba ukončena:27.03.2019 19:21:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč