Antonín Slavíček - Sovy

Olej na plátně, 46x72 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: Narodil se 16. 5. 1870 v Praze a zemřel 1. 2. 1910 v Praze

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 000 Kč

posouzeno znalcem doporučujeme
115869. Sovy
Zbývá:1 dnů, 22 hodin
Konec dražby:22.05.2024 20:21:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:21 000 Kč