Antonín Brunner - Dětské radovánky

Olej na plátně, 66x95 cm. Signováno vpravo dole Ant. Brunner 1940. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881, Praha - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

62367. Dětské radovánky
Dražba ukončena:28.07.2021 20:49:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč