Andreas Achenbach - Bárky na moři

Olej na dřevě, 19x30 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

14582. Bárky na moři
Dražba ukončena:29.11.2017 20:10:47
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč