Pavel Gromnickij - Vadnoucí šeřík

Olej na kartonu, 65x50 cm, signováno vpravo nahoře P. Hromnický 1956, rám, zaskleno.

1889, Dněpropetrovsk - 1977

4107. Vadnoucí šeřík
Dražba ukončena:30.03.2016 22:28:21
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč