středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Krávy na pastvě

Olej na plátně, 91x122 cm, nesignováno, rám.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
5120. Krávy na pastvě
Dražba ukončena:22.06.2016 20:49:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč