MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 91x122 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
5120. Krávy na pastvě
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
vydraženo za:
21 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
21 000 Kč
1894
20 000 Kč
limit (22.06.2016 19:59:57)
116
20 000 Kč
283
19 000 Kč
limit (22.06.2016 19:59:50)
116
18 000 Kč
283
17 000 Kč
116
16 000 Kč
1912
15 000 Kč
limit (21.06.2016 17:13:35)
116
14 000 Kč
1912
13 000 Kč
116
12 000 Kč
1325
11 000 Kč
limit (06.06.2016 18:10:18)
116
10 000 Kč
1325
9 500 Kč
limit (06.06.2016 18:10:05)
116
9 000 Kč
1325
8 500 Kč
116
8 000 Kč
limit (05.06.2016 20:44:54)
1510
7 500 Kč
limit (05.06.2016 20:44:55)
116
5 500 Kč
limit (04.06.2016 19:22:49)
116
5 000 Kč
limit (04.06.2016 19:22:50)
1510
3 100 Kč
1510
3 000 Kč
58