Zooj

60852. Zátoka

popis: Spray-art, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:06:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč

1 600 Kč 30.06.2021 2:05:20 8788
1 500 Kč 17.06.2021 15:11:05 754