Zooj - Pyramida

Spray-art, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Zooj
60965. Pyramida
Dražba ukončena:01.07.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč