Zooj

60965. Pyramida

popis: Spray-art, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč