Zooj - Jiný svět

Spray-art, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Zooj
84601. Jiný svět
Dražba ukončena:25.09.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo