Zooj

59779. Horské jezero

popis: Spray-art, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

o autorovi: Autora táhlo umění již od raného mládí. Nejvíce ho oslovilo Graffiti, protože to je volný styl plný všemožných úniků z reality. Spray ho vždy fascinoval. Prošel různými styly, až se dostal k Spray art. V tom se autor doslova našel, a až těžká životní zkouška ho postrčila k tomu vše realizovat v konkrétní podobě. Jeho nutkání plné emocí a pocitů se dalo na úprk z jeho nitra na jeho plátna, kde dostalo konečnou podobu ve formě, kterou dnes můžeme vidět.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen