MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Obecný kov.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Značeno Slavia
59213. Konvolut 2 poplašných pistolí
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
2559
1 700 Kč
3349
1 600 Kč
3773
1 500 Kč
7172
1 400 Kč
4903
1 300 Kč
7172
1 200 Kč
4903
1 100 Kč
7172
1 000 Kč
627
900 Kč
7172
800 Kč
2590
700 Kč
7172
600 Kč
5734
500 Kč
7172