značeno Rudolfstädt

57785. Koflík s podšálkem

popis: Porcelán, celková výška 10 cm. Značeno R.

Pozn.: Mírně poškozeno. Německo 2. pol. 19. století

dražba ukončena: 09.06.2021 20:05:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč