značeno Rosenthal - Stolní hodiny

Porcelán, výška 15 cm. Značeno Rosenthal. Stroj značky Kinzle.

Pozn.: Záruka chodu není zaručena. V místech poškozeno. Chybí jedna upevňovací matička.

značeno Rosenthal
59229. Stolní hodiny
Dražba ukončena:19.05.2021 22:42:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč